Hangi Qnap Ürünü Size Uygun?

Qnap’ın ürün gamı veri depolama cihazları (NAS), Kamera güvenlik sistemleri (NVR) ve ev eylence sistemleri olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır.

Kısaca bahsetmek gerekirse:

Qnap NAS : Qnap’ın NAS çözümü ortak alanda dosya paylaşımı yapabilir, klasörlere kullanıcı bazlı yetkilendirme atayabilir, cihazı FTP’ye açarak dışarıdan dosya paylaşımı sağlayabilir, sanal serverlarınıza harici disk alanı oluşturabilirsiniz. NAS cihazı ile neler yapabileceğinizi görmek için uygulama dökümasyonlarını inceleyebilirsiniz..

Qnap NVR : Eğer İp kameralarınız için güvenlik kamerası kayıtlarını almak istiyorsanız seçiminiz Qnap’ın irek güvenlik çözümü olarak tasarlanmış NVR çözümü olmalı.

NVR çözümlerinde aynı anda 120 kameranızı (cihaz başına 40 kamera) tek bir güvenlik kamerası ekrandan takip edebilirsiniz.

NVR cihazında NAS cihazında olmayan “eski görüntülerdeki kayıtlardaki görüntü farklılığını tara”, “hareketli objeleri tara” gibi video tarama özelliği mevcut.

QNAP NVR çözümleriyle birlikte İp kameralarınız için lisans ödemeniz gerekmiyor.

“x gün sonra eski kamera kayıtlarının üzerine yaz” “x gb boş alan kaldığında eski kayıtların üzerine yaz” gibi seçenekler sadece NVR cihazlarında var ve NAS cihazlarında mevcut değil.

Qnap NMP 1000/1000P: Qnap’ın ev eylence sistemi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>